Вода високого ступеня

очищення Aqua Vita

Технологічний процес доочищення води забезпечує високу якість очищення від шкідливих домішок, що забезпечує чудовий смак та кристальну прозорість.

Переваги води Аква Віта

Фільтр для знезалізнення води

Забирає з води розчинене 2-х валентне залізо до потрібних меж

Фільтр-пом’якшувач

Забирає з води солі кальцію та магнію до потрібних меж. Вода стає м’якою, не утворює накипу

Фільтр вугільний

Забирає з води неприємні запахи, робить її особливо прозорою, одночасно видаляє з води органіку

Озонування

Обробки води, що виявляє свою дію одночасно в бактеріологічному, фізичному та органолептичному відношенні

Завантажити додаток

Питна вода Aqua Vita

Питна вода Aqua Vita є м'якою водою з рівнем мінералізації 215-230 мг/л

Технологічний процес доочищення води забезпечує високу якість очищення від шкідливих домішок, що забезпечує чудовий смак та кристальну прозорість. Вода Aqua Vita не утворює накипу при кип’ятінні, а приготування їжі на воді Aqua Vita має безліч переваг, таких як покращення смакових якостей приготовлених продуктів і напоїв, а також повніше збереження корисних речовин у готових стравах. Смак кави та чаю залежить не лише від якості цих продуктів, а ще й від якості води. Використовуючи воду Aqua Vita, ви відкриєте для себе натуральний смак кави та чаю, свіжий смак соків, виготовлених із заморожених фруктів та концентратів. Вода Aqua vita ідеально підходить для приготування дитячого харчування, наприклад молочних сумішей; для розведення сухих молочних каш, дитячих соків, і не потребує додаткового кип’ятіння.

Секрет м'якої води Aqua Vita

Aqua Vita підвищується рівень витривалості та життєвої енергії

Внаслідок позитивного впливу м’якої води Aqua Vita підвищується рівень витривалості та життєвої енергії, покращується процес травлення та виведення шкідливих речовин з організму, зменшується вага тіла. Вода Aqua Vita відповідає ГОСТ 2874-82 та ТУУ 30166188.001-2000, не має жодних обмежень при вживанні, її мінеральний склад відповідає біологічним потребам організму людини. На сьогоднішній день воду Aqua Vita вживають тисячі дніпропетровців та найкращою оцінкою якості роботи нашої компанії та якості води Aqua Vita є відгуки наших клієнтів.

Контакт центр працює з
8:00 до 18:00:

т. (056) 790-01-95

т.(093) 170-18-28

т.(096) 360-70-37

т.(099) 627-48-00

email: mail@aquavita.dp.ua

Служба доставки кави та оренди кавомашини:

 т. (096) 856 06 79